05137601141

info@novinirana.com

بخش فارسی

بخش فارسی

اصلاح خط لبخند

اصلاح طرح لبخند  به درمان‌هایی گفته می شود که برای زیبا کردن لبخند بر روی اندازه، شکل و رنگ دندانها، نحوه قرار گیری آنها، طول دندان، طرح لثه و میزان نمایان شدن لثه در هنگام لبخند انجام می شود.اصلاح طرح لبخند می‌تواند به زیبایی و  باز گراداندن جوانی کل صورت  کمک کند. در مقالات متعددی ثابت شده  که بیش از ۵۰ درصد زیبایی صورت به خط لبخند، رنگ و فرم دندانها بستگی دارد.

بسته به نیاز هر فردی، طرح درمان متناسب با شرایط توسط دندانپزشک ارائه میشود. چهره  هر انسان با فرم خاصی از دندان ها و لبخند جذاب تر میشود .دندانپزشک با آنالیز چهره ،بهترین درمان را انتخاب می نماید. در اصلاح طرح لبخند از قوانین نسبت های طلایی بصری استفاده می شود.

 برای داشتن لبخندی هالیوودی و شیک ممکن است تغییراتی در شکل  و رنگ دندان ها و  فرم لثه، ، فاصله و برجستگی دندان ها نیاز باشد.ممکن است با یک تغییر جزئی در ساختار دندان ها ،تغییر چشم گیری در زیبایی افراد ایجاد شود. در مواردی که یک تکنیک زیبایی به تنهایی نمی‌تواند اثرات مورد نظر شما را به وجود بیاورد ، ما می‌توانیم روش‌های متنوعی را در قالب یک برنامه‌ی جامع اصلاح طرح لبخند دندان بگنجانیم. زیبایی با یک یا چند روش مثل   لامینیت ،  یا کامپوزیت ونیر، باندینگ دندان، ایمپلنت و سفید کردن دندان یا بلیچینگ  و  روکش های فول سرامیک، اصلاح  خط لثه ای و ... به دست می آید . با این روش ها رنگ، شکل، فرم، موقعیت  دندان ها اصلاح می شود و لبخندی جذاب ایجاد میشود.

 

 

برچسب ها

جراحی لثه

زیبایی مشهد

نوین ایرانا

مرکز جراحی زیبایی مشهد

پیوند لثه

اصلاح خط لبخند

کلینیک نوین ایرانا:

دسترسی سریع

کلینیک نوین ایرانا

کلینیک زیبایی نوین ایرانا با کادری مجرب و 10 سال سابقه درخشان در امور جراحی زیبایی و دارنده گواهی نامه بین المللی، همراه شما خواهد بود.

آدرس: مشهد- چهارراه خیام، دستغیب 35 نبش بیستون 2، کلینیک تخصصی نوین ایرانا

تلفن تماس: 00985137601141

صفحه نخست

مقالات

درباره ما

طراحی و پیاده سازی توسط دکتر غلامی

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد کلینیک نوین ایرانا محفوظ است.