بلفاروپلاستی

جراحی بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی نوعی جراحی ساده سرپایی بدون نیاز به بیهوشی است که پلک های افتاده را ترمیم مینماید. این ترمیم شامل برداشتن پوست چربی و عضله اضافه است. زمانی که پا به سن میگذارید یا به دلیل استفاده مکرر از لب تاپ – موبایل –تلوزیون – پلک شما کش آمده و عضلات نگه دارنده را تضعیف مینماید و نتیجه این امر انباشت چربی اضافه در پایین و بالای پلک شماست و در ادامه منجر به آویزان شدن ابروها پلک بالایی و پف زیر چشم میگردد. آویزان شدن پوست اطراف چشم ها علاوه بر مسن تر نشان دادن شما و ربودن زیبایی ظاهریتان  کاهش دید جانبی را نیز به همراه دارد.
افرادی که مناسب این عمل میباشند :
چگونه باید آماده این عمل شد:
در گام اول شما باید یک کلینیک تخصصی پوست و مو مورد تایید وزارت بهداشت را انتخاب نمایید و برای مشاوره به کلینیک مراجعه نمایید
کلینیک ایرانا با همکاری پزشکان متخصص پوست و مو، فوق تخصص جراحی پلاستیک و متخصصان چشم مرکزی متفاوت را برای انتخاب شما در ایران آماده نموده است.
شعار ما:میهمان ایرانا همانند خانواده ماست

نکات مهم و عوارض بلفارو پلاستی:

بلفارو پلاستی عملی تخصصی است که حتما باید توسط متخصصین پوست و مو  یا متخصص چشم و یا فوق تخصص جراحی پلاستیک در محیط استریل اتاق عمل کلینیک صورت پذیرد. در صورتی ک این عمل توسط افراد غیر متخصص"پزشکان عمومی" یا محیطی غیر استریل صورت گیرد عوارض غیر قابل جبرانی را به بار خواهد آورد.

مزایای جراحی پلک:

کلام آخر:
قبل از هر اقدامی به ایرانا مراجعه کنید و با متخصصان ما بصورت رایگان مشاوره نمایید ما با متخصصانمان ، محیطی آرام و استریل اطمینان را به شما هدیه خواهیم داد.
 

تماس با ما : 0985137601142
ایمیل : info@novinirana.com
فیلم های متخصصین
تجربیات مهمانان ما
مشاهده ویدیو های بیشتر
فارسی عرب