05137601141

info@novinirana.com

بخش فارسی

بلیچینگ (سفید کردن دندان ها)

 بلیچینگ درمانی است که در آن بد رنگیها و رنگدانه هایی که به مرور زمان باعث تغییر رنگ دندان ها شده اند بر طرف میشود وودندانها را سفید و زیبا  می نماید.

 در طی بلیچینگ  چیزی به ساختار دندان اضافه نمی‌شود و در واقع طی یک واکنش شیمیایی، دندان ها سفیدتر می شوند. ماده اصلی سفید کننده دندانها پر اکسید هیدروژن است که باعث اکسید شدن رنگدانه های رسوب کرده بین هرمهای مینایی دندان ها میشود  و آنها را از بین میبرد.

با درمان بلیچینگ رنگ دندان ها چند درجه سفیدتر خواهند شد. میزان موفقیت بلیچینگ به رنگ فعلی دندان‌های شما و سطح انتظار شما از شدت تغییر رنگ بستگی دارد. همه افرادی که از این روش اصلاح طرح لبخند استفاده میکنند، می توانند بهبود متوسط تا چشمگیر در درخشانی و سفید شدن دندان های خود در زمان لبخند مشاهده نمایند.مقالات زیادی  که در طی ۵ سال گذشته در مورد بلیچینگ دندان منتشر شده اند، ایمنی و کارایی بالای این روش را ثابت کرده اند.

قبل  بلیچینگ باید همه ی دندانهای پوسیده ترمیم شوند .  بلیچینگ بر روی پر کردگیها ، روکشها، لامینتها و نواحی زرد ریشه ناشی از تحلیل لثه اثر نمیگذارد. بلیچینگ قادر به سفید کردن مواد مصنوعی از قبیل رزین‌ها، سیلیکانت‌ها و سرامیک نمی‌باشد.

در صورت وجود جرم ،قبل از اقدام به بلیچینگ  ، بهتر است  جرمگیری و برساژ انجام شود تا نتایج بهتری بدست آید.

برخی از افرادی که بلیچینگ  انجام می‌دهند ممکن است دچار اندکی حساسیت لثه یا دندان شوند که  موقتی است و  برطرف خواهد شد.

ماندگاری درمان بلیچینگ بستگی به میزان مراقبت فرد دارد.هرچه استفاده از مواد دارای رنگدانه کمتر و بهداشت فرد بالاتر باشد میزان ماندگاری درمان بالاتر است.

درمان بلیچینگ به صورت تک دندان ،برای دندان هایی که قبلا تحت درمان ریشه(عصب کشی) قرار گرفته اند و سپس تغییر رنگ داده اند نیز به روش خاصی قابل انجام است و ظاهر دندان را بسیار بهبود می بخشد.

در مجموع بلیچینگ درمانی ساده است که نتایج شگفت آوری در زیبایی لبخند به بار می آورد.

 

 

بلیچینگ

پیوند لثه

اصلاح خط لبخند

کلینیک نوین ایرانا:

دسترسی سریع

کلینیک نوین ایرانا

کلینیک زیبایی نوین ایرانا با کادری مجرب و 10 سال سابقه درخشان در امور جراحی زیبایی و دارنده گواهی نامه بین المللی، همراه شما خواهد بود.

آدرس: مشهد- چهارراه خیام، دستغیب 35 نبش بیستون 2، کلینیک تخصصی نوین ایرانا

تلفن تماس: 00985137601141

صفحه نخست

مقالات

درباره ما

طراحی و پیاده سازی توسط دکتر غلامی

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد کلینیک نوین ایرانا محفوظ است.