تزریق-چربی

تزریق چربی

چنانچه مایلید خطوط و چین صورت خود را از بین ببرید. به بهترین کلینیک پوست و مو ایران بیایید.

تزریق چربی عملی است سر پایی ساده و بدون نیاز به بیهوشی جهت انتقال بافت چربی از یک قسمت بدن به قسمت های مورد نیاز دیگر بدن تزریق چربی در بدن و صورت میتواند ظاهری جوان تر را با از بین بردن خط لبخند ،خط اخم ،خطوط کنار دهان و چانه به شما هدیه دهد. همچنین تزریق چربی میتواند آثار بجا مانده از جای جوش را در کنار عمل های دیگری مانند ساب سیژن و لیزر RF Fractional از بین ببرد و ظاهری زیبا به شما هدیه بدهد. به دست آوردن حجم طبیعی صورت هایی که دچار فرورفتگی و لاغری می باشند از دیگر موارد استفاده از تزریق چربی است. نتایج تزریق چربی صورت معمولا بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده است و میتواند برای ماه های زیادی دوام و ماندگاری داشته باشد.
در گام اول شما باید یک کلینیک تخصصی پوست و مو مورد تایید وزارت بهداشت را انتخاب نمایید و برای مشاوره به کلینیک مراجعه نمایید. کلینیک ایرانا با همکاری پزشکان متخصص پوست و مو و فوق تخصص جراحی پلاستیک مرکزی متفاوت را برای انتخاب شما در ایران آماده نموده است.
شعار ما: میهمان ایرانا همانند خانواده ماست.
تزریق چربی عملی تخصصی است که حتما باید توسط متخصصین پوست و مو ،فوق تخصص جراحی پلاستیک در محیط استریل اتاق عمل کلینیک صورت پذیرد. در صورتی ک این عمل توسط افراد غیر متخصص"پزشکان عمومی" یا محیطی غیر استریل صورت گیرد عوارض غیر قابل جبرانی را به بار خواهد آورد. رایجترین عوارض تزریق چربی به صورت مربوط به ورم، کبودی، و ناراحتی است که در محل تزریق در هر دوی اندام های اهدا کننده و اندام های دریافت کننده چربی مشاهده می شود. همچنین به احتمال کم امکان از عوارض تزریق چربی مشاهده عفونت در محل تزریق چربی وجود دارد، اما امکان کنترل ساده این مشکل با استفاده از داروهای آنتی بیوتیک مناسب وجود دارد. در این حالت نیازی به نگرانی بیماران از مشاهده واکنش آلرژیک به انتقال چربی وجود ندارد، زیرا برای این انتقال از بافت چربی خود بدن فرد استفاده می شود و به این ترتیب سلول های پر کننده تزریق شده به شدت با عضو دریافت کننده آنها سازگار هستند.

مزایا تزریق چربی:

یکی از مزایای انتقال چربی این است که در این روش امکان بر طرف کردن دو مشکل بطور هم زمان وجود دارد. در این حالت چربی از نقاطی از بدن برداشته می شود که سطح تمرکز چربی در آن بسیار زیاد است. بیمار و پزشک وی با یکدیگر صحبت می کنند تا تصمیم بگیرند کدام قسمت بدن برای برداشتن چربی مناسب است و بیمار بیشتر از همه علاقه مند به برداشتن چربی از کدام قسمت بدن خود می باشد
کلام آخر:
قبل از هر اقدامی به ایرانا مراجعه کنید و با متخصصان ما بصورت رایگان مشاوره نمایید ما با متخصصانمان ، محیطی آرام و استریل شده را به شما هدیه خواهیم داد.
 

تماس با ما : 0985137601142
ایمیل : info@novinirana.com
فیلم های متخصصین
تجربیات مهمانان ما
مشاهده ویدیو های بیشتر
فارسی عرب