online essay writing services uk

نوین ایرانا بخش زنان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاپ اسمیر

آزمایش پاپ یا پاپ اسمیر (Pap Smear)، آزمایش نمونه‌ های سلولی برداشته شده از قسمت گردن رحم در خانم ها است. این آزمایش برای کشف سرطان یا عوارضی است که به سرطان تبدیل می شوند. پاپ اسمیر بهترین وسیله برای شناسایی عوارض پیش‌ سرطانی و مخفی تومورهای کوچکی است که به سرطان گردن رحم منتهی می شوند. اگر سرطان گردن رحم زود شناسایی شود، می ‌توان آن را درمان کرد.

ادامه مطلب

كولپوسكوپي

كولپوسكوپي يك معاينه بينايي اختصاصي واژن ، سرويكس و گاهي اوقات لب هاي خارجي و نواحي ولو مي باشد. اين تست وقتي انجام ميشود كه پاپ اسمير تغييرات سلولي غير طبيعي را نشان دهد واين كار به پزشك نياز دارد تا از داخل كولپوسكوپ كه روي يك ميله قرار گرفته است.

ادامه مطلب

لیزر ناحیه تناسلی بانوان

امروزه لیزر موهای زائد اندام تناسلی به یکی از پر طرفدارترین روش های رفع موهای زائد ناحیه تناسلی تبدیل شده است. تا کنون برای موهای ناحیه اندام تناسلی و آلت تناسلی در زنان و مردان نقش فیزیولوژیک خاصی شناسایی نشده است.

ادامه مطلب

درمان ناباروری

ر نخستین مراجعه به کلینیک درمان ناباروری، حضور زن و شوهر الزامی است. زوج های نابارور (زن و مرد) در این کلینیک به ترتیب در پنج گروه تخصصی زنان و زایمان، آندرولوژی، ایمونولوژی، جنین شناسی و ژنتیک، مطابق خدمات تشخیصی زیر، بررسی و ارزیابی می شوند.

ادامه مطلب

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.