online essay writing services uk

نوین ایرانا بخش گوش حلق بینی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

جراحی زیبایی بینی

جراحی‌های بینی کلا به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ یکی جراحی که نقش درمانی دارند و دیگری جراحی‌هایی که صرفا جنبه زیبایی دارند و هیچ نقش درمانی ندارند. می‌توان گفت جراحی که کاملا جنبه زیبایی داشته باشد، تقریبا در ایران نداریم. یعنی اغلب کسانی که درمان می‌شوند درجاتی از انحراف بینی دارند که حتی ممکن است برای بیمار آزار دهنده نباشد و احساس کند تنفسش خوب است.

ادامه مطلب

جراحی زیبایی گوش

گوش‌ها از اجزاي تاثیر گذار صورت در زيبايي چهره هستند‫.‬ این تفکر که گوش‌ها زير موها پنهان هستند و در زيبايي چهره نقشي ندارند تفکر درستی نیست. همه ماافرادي را ديده‌ايم كه لاله هر دو گوش آن‌ها و در موارد نادر لاله يك گوش‌شان برجسته‌تر از حد معمول است‫.

ادامه مطلب

 جراحی درمانی گوش

پرده گوش پرده نازکی است که گوش میانی را از گوش خارجی جدا می کند و مهمترین وظیفه آن محافظت از گوش داخلی و میانی است که به این پرده ، “صماخ” نیز گفته می شود.وقتی صدا به پرده گوش برخورد می کند ، این پرده به ارتعاش در می آید و صدا را به گوش داخلی منتقل می کند سبب می شود که ما صداها بشنویم…

ادامه مطلب

 جراحی حنجره و تارهای صوتی

حنجره انعطاف پذیرترین عضو بدن انسان می باشد. با توجه به فیزیولوژی حرکتی حنجره، درمان فیزیکی حنجره، رویکردی نوین در اصلاح عملکرد حنجره است که طی آن با استفاده از روشهای صرف فیزیکی (غیر دارویی و غیر جراحی) با استفاده از روشهای درمان دستی (مانیپولاسیون و مانوآل تراپی) و با بهره گیری از ابزار مدرن بایوفیدبک…..

ادامه مطلب

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.