نوین ایرانا جراحی زیبایی بینی

توسط: | برچسب ها: , , , | دیدگاه ها: 1 | دی 15ام, 1396

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی در درمانگاه فوق تخصصی نوین ایرانا ظاهر شما را جذاب تر خواهد نمود.
جراحی بینی زیبایی و اعتماد به نفس را به شما هدیه می دهد.
جراحی بینی عملی است که به اصلاح فرم بینی شما و اصلاح انحراف بینی شما کمک خواهد نمود تغببر فرم بینی شما ظاهری متفاوت و هیجان انگیزی برای شما به ارمغان می آورد.

افراد مناسب عمل جراحی بینی

  • کسانی که مایلند با جراحی بینی فرم بینی خود را بزرگ یا کوچک نمایند.
  • کسانی که مایلند با عمل جراحی بینی فرم قوز بینی یا بینی استخوانی خود را اصلاح نمایند.
  • کسانی که در بینی خود پلیپ یا انحراف دارند.

چگونه برای عمل بینی آماده شویم

1- در گام اول و مهمترین اقدام  شما باید یک کلینیک تخصصی پوست و مو زیبایی مورد تایید وزارت بهداشت را انتخاب نمایید و برای مشاوره به کلینیک مراجعه نمایید.
کلینیک ایرانا با همکاری پزشکان متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و متخصص جراحی فک و صورت مرکزی متفاوت را برای انتخاب شما در ایران آماده نموده است.
شعار ما: میهمان ایرانا همانند خانواده ماست.
2- از کلینیک بخواهید که نمونه عمل های بینی خود را به شما نشان دهد شما میتوانید در قسمت گالری سایت کلینیک نوین ایرانا نمونه های زیادی را از عمل های موفق بینی در ایرانا رامشاهده کنید. در هفته های منتهی به عمل از کشیدن سیگار و نوشیدن مشروب پرهیز نمایید.
برای دیدن نمونه کارهای موفق جراحی زیبایی بینی کلینیک نوین ایرانا اینجا کلیک کنید.

مزایای عمل جراحی بینی

  • جراحی بینی می تواند سایز، شکل و زاویه بینی شما را تغییر دهد و باعث شود بینی شما تناسب بهتری با بقیه اجزای صورتتان پیدا کند.
  • جراحی بینی می تواند مشکلات ساختاری بینی را که باعث گرفتگی مزمن یا مشکلات تنفسی می شود را اصلاح کند.
عمل جراحی بینی عملی است آسان و سرپایی که در صورت انتخاب پزشک و مرکز تخصصی معتبر عوارض کمی دارد می تواند تاثیر شگرفی در ظاهر شما ایجاد نمایید. فردی که غالب اوقات دچار گرفتگی بینی است، و یا فردی که بواسطه نازیبایی شکل ظاهری بینی اعتماد به نفس کافی ندارد با جراحی بینی می‌تواند زندگی خود را تغییر دهد.

نکات مهم و عوارض عمل جراحی بینی

  عمل بینی  عملی تخصصی است که حتما باید توسط متخصصین گوش و حلق و بینی ،فوق تخصص جراحی پلاستیک یا متخصص جراحی فک و صورت در محیط استریل اتاق عمل بیمارستان صورت پذیرد.  در صورتی ک این عمل توسط افراد غیر متخصص”پزشکان عمومی” یا محیطی غیر استریل صورت گیرد عوارض غیر  قابل جبرانی را به بار خواهد آورد. بعد از عمل جراحی بخصوص در 24 ساعت اول صورت شما متورم بوده و یک سردرد مبهم را احساس می کنید . با تجویز مسکن توسط پزشکتان معمولا این ناراحتیها بر طرف می شود. در موقع استراحت در چند روز اول باید سرتان نسبت به تنه بالا تر قرار گیرد. تورم و کبودی اطراف چشم در روز اول زیادتر شده و در روزهای دوم و گاهی سوم بعد از عمل جراحی بینی به حداکثر می رسد.استفاده از کمپرس سرد تورم را کم کرده و احساس بهتری را برای شما فراهم می کند به هر حال نسبت به ظاهرتان از حال و روز بهتری برخوردار هستید. در روزهای ابتدایی جراحی که صورتتان متورم و کبود است بهتر است از فکر زیباتر به نظر آمدن بیرون بیایید.
کلام آخر:
قبل از هر اقدامی هوشمندانه تصمیم بگیرید به ایرانا مراجعه کنید و با متخصصان ما بصورت رایگان مشاوره نمایید ما با متخصصانمان ، محیطی آرام و استریل اطمینان را به شما هدیه خواهیم داد.

دیدگاه ها

1 دیدگاه درباره “نوین ایرانا جراحی زیبایی بینی

  1. Pingback: درباره کلینیک - کلینیک تخصصی پوست و مو نوین ایراناکلینیک تخصصی پوست و مو نوین ایرانا

ارسال پاسخ