نوین-ایرانا-لیپوساکشن

لیپوساکشن، لیپوماتیک، جت

لیپوساکشن

لیپوساکشن-لیپوماتیک- بادی جت- پیکرتراشی در کلینیک فوق تخصصی نوین ایرانا
 ما به شما اندام دلخواهتان را با متخصصان و پزشکان فوق تخصصمان هدیه خواهیم داد.
لیپو ساکشن کشیدن چربی های نامطلوب توسط دستگاه مکنده" لیپوساکشن-لیپوماتیک- بادی جت " از طریق سوراخ های کوچک و بدون جراحی است. ورزش و رژیم غذایی موثرترین راه در رسیدن شما به اندام مطلوبتان است. اما گاهی با افزایش وزن و تجمع چربی در نواحی خاصی از بدن مانند شکم-پهلو-غبغب-قسمت خارجی ران- اعتماد به نفس افراد از بین رفه که منجربه فاصله گرفتن از ورزش می گردد. کلینیک فوق تخصصی ایرانا در صورتی که در معاینات اولیه واقعاً تشخیص داده شود که شما قطعاً نیاز به این جراحی دارید با دستگاه های پیشرفته و مدرن و همکاری پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک عمل لیپوساکشن بی خطر و فوق العاده ای برای شما به ارمغان می آوریم.

چه افرادی مناسب عمل لیپوساکشن هستند:

چگونه برای لیپوساکشن آماده شویم:
1- در گام اول شما باید یک کلینیک تخصصی پوست و مو مورد تایید وزارت بهداشت را جهت مشاوره لیپوساکشن انتخاب نمایید و برای مشاوره به کلینیک مراجعه نمایید.
کلینیک ایرانا با همکاری پزشکان متخصص پوست و مو و فوق تخصص جراحی پلاستیک مرکزی متفاوت را برای انتخاب شما در ایران آماده نموده است.
شعار ما: میهمان ایرانا همانند خانواده ماست
2- از کلینیک بخواهید که نمونه عمل های قبلی خود را به شما نشان دهد شما میتوانید در قسمت گالری سایت کلینیک نوین ایرانا نمونه های موفق زیادی را مشاهده نمایید.
در هفته های منتهی به عمل از کشیدن سیگار و نوشیدن مشروب پرهیز نمایید.
مطمئن باشید که عمل شما در بیمارستان توسط فوق تخصص جراح پلاستیک یا متخصص پوست و مو یا جراحان عمومی انجام پذیرد.

مزایای لیپوساکشن

نکات مهم و عوارض لیپوساکشن

لیپوساکشن عملی تخصصی است که حتما باید توسط متخصصین پوست و مو ،فوق تخصص جراحی پلاستیک یا جراح عمومی در محیط استریل اتاق عمل بیمارستان زیر نظر متخصص بیهوشی صورت پذیرد.  در صورتی که این عمل توسط افراد غیر متخصص"پزشکان عمومی" یا محیطی غیر استریل صورت گیرد عوارض غیر  قابل جبرانی را به بار خواهد آورد. میزان درد عمل لیپوساکشن برای افراد مختلف متفاوت است جراح شما با مشورت متخصص بیهوشی داروهای ضد درد کافی برای شما تجویز خواهد نمود. شما باید گن فشرده ساز برای مدت 4-6 هفته بعد از عمل بپوشید. این گن، متناسب با اندام شما در نظر گرفته خواهد شد. برای روز اول یا دوم به بعد از عمل لیپوساکشن ، اکثر بیماران مقداری تورم و کبودی را در محل درمان مشاهده خواهند کرد و نیز مقداری تخلیه مایع از محل برش جراحی را خواهند داشت که طبیعی است. توصیه می شود که برای کاهش تورم و جلوگیری از تشکیل لخته خون در پاهای خود هر چه زودتر شروع به راه رفتن کنید. شما میتوانید با گرفتن ماساژ به طور منظم استفاده از روش هایی مانند کربوکسی-میکرونیدلینگ و RF Fractional به روند بهبود خود کمک کنید و پوستی زیباتر از قبل داشته باشید.
کلام آخر:
قبل از هر اقدامی هوشمندانه تصمیم بگیرید به ایرانا مراجعه کنید و با متخصصان ما بصورت رایگان مشاوره نمایید ما با متخصصانمان ، محیطی آرام اطمینان را به شما هدیه خواهیم داد.
   

تماس با ما : 0985137601142
ایمیل : info@novinirana.com
فیلم های متخصصین
تجربیات مهمانان ما
مشاهده ویدیو های بیشتر
فارسی عرب