کاشت-موی-سر

کاشت موی سر

کاشت مو یک روش جراحی ساده ، سرپایی و با روش بی حسی موضعی است که فولیکول مو را از ناحیه برداشت به ناحیه دریافت کننده انتقال میدهد جراحی کاشت مو همچنان زندگی افراد زیادی را تغییر میدهد و به آنها کمک میکند تا یک بار دیگر جوانی و شادابی گذشته خود را بدست آورند مانند بسیاری از ورزشکاران هنر مندان و سلیبریتی های دنیا که از این عمل جهت جذابیت زیبایی خود استفاده نموده اند.

چه افرادی مناسب کاشت مو هستند :

چگونه برای این عمل آماده شویم :

1- در گام اول شما باید یک کلینیک تخصصی پوست و مو مورد تایید وزارت بهداشت را انتخاب نمایید و برای مشاوره به کلینیک مراجعه نمایید.

کلینیک ایرانا با همکاری پزشکان متخصص پوست و مو و فوق تخصص جراحی پلاستیک مرکزی متفاوت را برای انتخاب شما در ایران آماده نموده است.

شعار ما: میهمان ایرانا همانند خانواده ماست.

2- از کلینیک بخواهید که نمونه کاشت های خود را به شما نشان دهد شما میتوانید در قسمت گالری سایت کلینیک نوین ایرانا بیش از 50 نمونه کاشت موفق ایرانا را ببینید.

در هفته های منتهی به عمل از کشیدن سیگار و نوشیدن مشروب پرهیز نمایید.
مزایای روش :fit

متخصصان کلینیک ایرانا که عضو انجمن کاشت مو جهانی نیز هستند روش fit را به دلایل زیر به عنوان روش برتر کاشت انتخاب نموده اند:

نکات مهم و عوارض عمل:

  کاشت مو  عملی تخصصی است که حتما باید توسط متخصصین پوست و مو ،فوق تخصص جراحی پلاستیک در محیط استریل اتاق عمل کلینیک صورت پذیرد. در صورتی ک این عمل توسط افراد غیر متخصص"پزشکان عمومی" یا محیطی غیر استریل صورت گیرد عوارض غیر  قابل جبرانی را به بار خواهد آورد. اگر کاشت مو توسط متخصص پوست و موی با تجربه و آشنا به جزئیات بیماریهای پوست و مو و با رعایت شرایط استاندارد فیزیکی و استریلی انجام شود عارضه ای در پی نخواهد داشت ولی پس از کاشت مو تعدادی عوارض موقت وجود دارد از جمله تورم خفیف در پیشانی که با تنظیم حالت نیمه نشسته حین خواب برای چند شب اول و کمپرس سرد پس از کاشت مو قابل بهبود است .

در صورتی که در مرکز غیر تخصصی این عمل را انحام دهید ممکن است به دلیل استریل نبودن محیط قسمت های کاشت شده دچار  نکروز شوندکه در تراکم کاشت وخط رویش شما تاثیر بسزایی دارد.مراقبت هاي روزهاي اولیه بعد از عمل را به کلینیک تخصصی خود بسپارید زیرا مراقبت های هفته اول بعد از عمل در مسیر کاشت مو موفق شما بسیار موثر است.

کلینیک ایرانا مراقبت ها و شستشو های بعد از عمل شما را تا دو هفته به صورت رایگان به عهده خواهد داشت.

کلام آخر:

قبل از هر اقدامی به ایرانا مراجعه کنید و با متخصصان ما بصورت رایگان مشاوره نمایید ما با متخصصانمان ، محیطی آرام و استریل شده را به شما هدیه خواهیم داد.تماس با ما : 0985137601142
ایمیل : info@novinirana.com
فیلم های متخصصین
تجربیات مهمانان ما
مشاهده ویدیو های بیشتر
فارسی عرب