online essay writing services uk

veneer-ونیر

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | دی 20ام, 1396

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

veneer-ونیر

ونیر و لامینیت های دندانی
ونیرلایه ی بسیار نازکی از سرامیک (لامینیت سرامیکی) یا مواد رزین کامپوزیت دندانی(ونیر کامپوزیت ) است که روی دندان قرار داده می‌شود.
افرادی که مناسب این طرح درمان هستند:
.افرادی  که دچار زردی ، بد رنگی و بدفرمی در دندان ها میباشند.
. افرادی که بین دندان هایشان  فاصله(دیاستم) است.
.افرادی که تمایل به داشتن لبخندی زیبا و بی نقص(Hollywood smile ) دارند.
مزایای ونیر :
لامینت سرامیکی دندان: ظاهر زیباتری دارند، ثبات رنگ و مقاومت بیشتری نسبت به لامینت های کامپوزیتی دارند و به طور کلی در دراز مدت زیبایی بیشتر و ماندگارتری را به شما هدیه میدهند.
هر دو نوع مواد فوق برای اصلاح و طراحی خط لبخند به کار میروند و نتایج فوق العاده ای بر روی زیبایی فرد و منحصر به فرد بودن لبخند وی دارند.
ونیر کامپوزیتی: نسبت به لامینت سرامیکی دندان تراش کمتری داده میشود ( گاهی بدون تراش دندان نیز انجام میشود) ، تنوع رنگ بیشتری دارد و بسته به مهارت دندانپزشک میتواند کاملا همرنگ دندانهای دیگر باشند ،یا بسته به خواست بیمار روشن تر از دندان های طبیعی وی باشند.هزینه مناسب تری نسبت به نوع سرامیکی برای بیمار دارد ،برای تک دندان نیز مناسب تر از نوع سرامیک میباشد نکات مهم و عوارض ونیر ها :
لامینت سرامیکی دندان: این ونیرها پس از قالب گیری در مطب به لابراتوار ارسال و در انجا ساخته میشوند. هزینه ی لامینت دندان با این روش در مقایسه با روش دیگر بیشتر است و دندان ها میزان کمی تراش داده میشوند..
ونیر کامپوزیتی: در طول زمان رنگ پذیری بالاتری نسبت به سرامیک ها دارند اما این مسئله بستگی به رژیم غذایی و بهداشت فرد دارد.

در کلینیک ایرانا هر دو روش بسته به خواست مراجعین گرامی و صلاحدید دندانپزشکان قابل اجراست

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

ارسال پاسخ